חתונה בטבע – האם היא יכולה להיות גם חתונה ירוקה?

כבר הרבה שנים שזוגות רבים מחפשים דרך אחרת להתחתן. דרך שיותר מחוברת לטבע, לפשטות ולסגנון שהוא נעים יותר מגני ואולמות האירועים הסטנדרטים הקיימים בשוק. הסיבה לכך ברורה לכל אדם שהוזמן לחתונה בעשור האחרון, וודאי נתקלתם ברעש הנוראי הקיים באולמות אירועים ובתחושה של פס היצור התעשייתי הקיים בחתונות האלו.
אז מה הפתרון שלנו ?
לבית בנוף הפקות יש מגוון רחב של מקומות לחתונה בטבע, מקומות אשר במקור שלהם הינם חוות, ייקבים, אזורי אירוח של קיבוצים, אתרי קמפינג ליד נחלים. המקומות הללו מאפשרים תשתית של גן אירועים עם תחושה בייתית ונעימה המאפשרת אווירה של חתונה בטבע ללא השקעה בעלות היקרה של תשתיות חשמל תאורה ושירותים הקיימים בהפקה של אירוע בטבע.
אם אתם מאותם ההרפתקאנים שמחפשים לוקיישן יחודי, מקום שמעולם לא נעשה בו אירוע, מקום שיש לכם חיבור ריגשי אליו וניתן לערוך בו חתונה בטבע אז אנחנו נוכל לעזור לכם להגשים את החוויה. שני האתגרים העומדים בהפקה כזאת הינם הכלכלים ואקולוגים. ההיבט הכלכלי הוא ברור: קיים בעלות ההקמה של כל תשתיות לצורך קיום אירוע : גנרטור, פריסות חשמל, תאורה, הצללות ושירותים. ההיבט השני הוא ההיבט האקולוגי, מכיוון שרוב אותם אנשים המעונינים לקיים חתונה בטבע הם דווקא אותם אנשים שאכפת להם מהטבע ורוצים לקיים אירוע שמכבד את הסביבה ואינו מזהם.
אז איך פותרים את בעיה זו?
העניין המרכזי הוא בחשמל. חשמל באירוע בטבע לרוב מתקבל מגנרטורים גדולים המסוגלים להחזיק אירוע בסדר גודל כזה, הבעיה איתם שלרוב גנרטורים אלו נוטים לזהם את הסביבה. כיום ישנם מספר פתרונות לכך אחד מהם הוא גנרטור שעובד על ביודיזל. היתרון בביו דיזל הוא תהליך היצירה שלו שהוא תהליך אקולוגי שממחזר שמנים טבעיים ובכך שגנרטורים על ביודיזל מזהמים פחות בצורה משמעותית. גנרטורים נוספים שיכולים להחזיק אירוע ( רק עם צריכת החשמל שלו נמוכה) מתאים לחתונות בטבע בשישי בצהריים אלו הגנרטורים שעובדים על אנרגייה סולארית.
בונוס חדש בחתונות הירוקות בטבע אנחנו מקפידים גם להעביר את השמן אשר השתמשו בו במטבח לחברות שממחזרות אותו והופכות אותו לביודיזל.
כאשר שומרים על שימוש באנרגיה ירוקה – ביודיזל /סולארי ובנוסף ממחזרים את הפסולת מהאירוע ומפרידים קומפוסט, פלסטיק, זכוכית ועוד אז אנחנו מקיימים חתונה בטבע שבאמת משמרת ומכבדת את הסביבה.
למקומות לחתונה בטבע ולחתונה ירוקה.

פורסם ביום: 17 ביולי, 2016 | בשעה: 1:17 am | קטגוריות: אנרגיה חלופית בייצור מקומי | ניתן להתעדכן בתגובות חדשות לפוסט באמצעות פיד RSS 2.0. ניתן להוסיף תגובה, או לשלוח טראקבק ישירות מאתרך.

הוסף תגובה !